×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Ryanair (FR)


 5.9

/10

RyanairIrlandzkie linie lotnicze Ryanair powstały w 1985 roku i są największą tanią linią lotniczą w Europie. Pierwsze połączenie z irlandzkiego Waterford do Londynu odbyło się w lipcu 1985 samolotem Bandeirante.

W Polsce Ryanair obecny jest od marca 2005 i lata z 10 polskich lotnisk w większości na Wyspy Brytyjskie.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń RyanairZalety: Lot krajowy, króciutki SZC-WAW-SZC Lot w obydwie strony bez opóxnień, samolot w jedna stronę nowiutki (2 latek) w druga 9 latek. Wszystko OK!
Wady: brak
10

/10

30/08/2018 09:26,  
Zalety: Brak
Wady: Moja wypowiedź będzie bardzo wulgarna. Ta firma to najgorsze kurwy i szmaty!!! Pierdolone cwele wykorzystują swoich klientów i oszukują bo klient często nie ma innej opcji i MUSI z ich oszustw korzystać. Wczoraj wieczorem kupowałam bilet dla mojej mamy. Cena biletu w jedna stronę była 39zl -zrobilam wielkie oczy i się ucieszyłam. Kiedy doszłam do płatności 2x odrzuciło płatność a przy 3 próbie była informacja że płatność nie pobrana mam raz jeszcze wybrać lot. To się stało już nie poraz pierwszy i pewno wielu z nas mogło by to potwierdzić. Wybieram ten sam lot po raz drugi a te kurwy zmieniają cenę biletu na 81zl!!! Na chuja tak oszukujecie smary!! Mam nadzieję że już niedługo będą inne linie lotnicze nawet drozsze z których będzie można korzystać w zamian za wasze jebane machlojki!!!
1

/10

20/08/2018 09:22,  
Zalety: Lot charterowy Poznań - Varna Ryanair Sun. Samolot 3 letni. Tylko 20 minut opóźnienia. Obsługa pokładowa polsko - irlandzka, zawsze "pod ręką". Sympatyczne powitanie przez pilota z informacjami o pogodzie. Do zbyt ciepłego wina steward sam zaproponował doniesienie lodu. W samolocie dość chłodno ale zawsze można przekręcić nawiew. Piloci sprawnie ominęli burzę i bezpiecznie, choć twardo wylądowali.
Wady: Wyjątkowo mała porcja frytek do nuggetsów:-)
10

/10

14/08/2018 18:25,  
Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie