LOT: Latem nowy rozkład i większa liczba lotów do Astany

LOT: Latem nowy rozkład i większa liczba lotów do Astany Do końca marca i zarazem do końca sezonu zimowego rejsy pomiędzy stolicami Polski i Kazachstanu będą realizowane trzy razy w tygodniu w każdy poniedziałek, czwartek oraz niedzielę. Powroty będą się natomiast odbywały w poniedziałki, wtorki i piątki. Rozkład lotów do końca marca będzie następujący:Warszawa - Astana LO195 Warszawa 23:00 – 10:25 Astana (1--4--7)LO196...
10/01/2024 08:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2024-01-10 11:02   
krzysiekl - Profil krzysiekl
nie wiem czy te nocne przyloty i wyloty z Astany są słuszne, ale pewnie wiedzą co robią, może pod przesiadki w Warszawie lepiej pasuje?
solokhumbu 2024-01-10 10:00   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Już o tym pisałem kiedyś u Was w komentarzu: zwiększy częstrtliwość do GYD, natomiast do TBS i EVN przywróci częstotliwość z S23. To taka drobna różnica :) - może tym razem poprawicie w treści artykułu?

A co do Astany - w 2018 i 2019 w sezonie letnim operowali tam 5x, zatem na tej trasie jeszcze nie wrócili do oferowania sprzed covidu. No i słabe godziny - podobnie, jak w przypadku Kaukazu, wypad LO do TSE wymaga zarwania dwóch nocy. Dotychczasowy był o niebo lepszy! Mam świadomość, że przy relatywnie długiej trasie, wiążącej się też ze zmianą stref czasowych, lot w jedną stronę może być w nocy lub wcześnie rano. Ale tutaj rozkład jest słaby w obie strony.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy